Objednávka

Formulář pro vyplnění potřebných údajů

  • 1
    Co koupí e-omalovánek získám?
    Získáte obrázkové předlohy z kreativního světa pohádek, s kterými můžete doslova kouzlit. Jde o přirozený proces vývoje a tvoření, které je současně i naším posláním. Oproti tištěné verzi můžete jednotlivé obrázky zmenšovat či zvětšovat, neustále kopírovat nové na vybarvení, a díky této univerzální možnosti se tak tyto e-omalovánky stávají nevyčerpatelným zdrojem vaší inspirace a tvoření. Některé obrázky lze vystřihovat, a ihned použít např. pro nalepení na zbylou ruličku toaletního papíru, nebo kroužek tvrdého kartonu vystřiženého z krabice, kterou byste jinak vyhodili. S těmito omalovánkami si skutečně užijete mnoho zábavy se spoustou radosti.
  • 2
    Co je obsahem e-omalovánek?
    Obsahem e-omalovánek jsou obrázkové předlohy, které vás zavedou na cestu do pohádkového světa, podporujícího kreativitu nejen v rodičích, ale i dětech. E-omalovánky pro radost jsou o naplnění našeho života formou neomezeného tvoření, pro vytváření takových podmínek a vztahů, po kterých toužíme. Díky naší vrozené představivosti a dětské hravosti, tak může dojít k většímu využití našeho potenciálu, jakým je mysl, síla slova a tvorba pomocí inspirací.

Bezpodmínečná garance 100% spokojenosti.

Je to velmi jednoduché. Zjistíte-li, že v e-knize "OMALOVÁNKY PRO RADSOT" nejsou inspirativní, zajímavé a kreativně tvořené obrázky, pak nám jednoduše napište email a my Vám vrátíme 100% investici, kterou jste do nákupu knihy investoval/a…

Víme, že po prostudování celých e-omalovánek začnete s dětmi tvořit společně, stejně jako jsem to prožíval já, i moji kolegové, když jsme se nechali inspirovat dílky ilustrátora, našeho otce, dědečka a přítele v jedné osobě, který už dnes není ve svém fyzickém těle. |Přesto je stále s námi a moc si přál, aby se jeho dílka dostala do rukou těch nejmenších, které zde najdou mnoho inspirace pro své tvoření. Proto Vám dáváme osobní záruku, že kdykoliv byste se v příštích 30 dnech rozhodli e-omalovánky vrátit, protože Vám osobně nic nepřinesly, pouze nám o tom dejte vědět a my vám zpět vyplatíme celých 100% Vaší investice. Jen upozorňuji, že šíření a kopírování bez souhlasu autora je trestné a podléhá obchodnímu zákonu s velmi vysokými pokutami.

Spokojenost! Jinak peníze zpět.

Bez otázek...

Máte mé slovo. A svého slova si velmi vážím. Neboť slovo skutečného muže je víc než zákon, nebo podepsaná smlouva.

 

"Radovanovu cestu poznání a vědění sleduji od loňského jara, kdy jsem s ním spolupracoval na článku o výchově dětí. Popisoval v něm z vlastní zkušenosti dětského trenéra i různé příklady přístupů rodičů k dětem, které nefungují, protože jsou ovlivňovány nevědomými programy a vzorci v jejich hlavách. Tyto chybné vzorce přebírá každý z nás, a aniž bychom si to uvědomovali, škodíme jimi sobě i svým dětem, které jimi potom neúmyslně škodí zase svým dětem. A tak to jde z generace na generaci, dokud si to neuvědomíme a něco s tím neuděláme. O tomto opomíjeném, ale velice důležitém tématu je také další Radovanova kniha JND X, kterou tímto všem vřele doporučuji.

Milan VIDLÁKvydavatel a šéfredaktor časopisu Šifra