JAK NA DĚTI,

aneb

POZITIVNÍ VÝSLEDKY V RODINĚ

 
Díky Vašemu zájmu o poznání a vědění, kterého si nesmírně vážím, máte jedinečnou možnost si ihned stáhnout 1. díl e-booku ZDARMA. Pokud také toužíte po pozitivních změnách, pro začátek postačí přijmout do svého života ZMĚNU na vědomé úrovni. K dispozici máme tolik metod a účinných technik, že dokážeme společnými silami odstranit strach, bolest, nemoc či úzkost a sjednotit tělo, ducha i mysl. Tímto způsobem můžeme nenásilně obnovit správný tok energie, fungování našeho těla i mysli. My i naše děti, ať už současné nebo ty budoucí, se dokážeme společně doslova přetransformovat ve zdravé, šťastné, tvořivé, výkonné, ale hlavně samostatné jedince. Vše lze skutečně nastavit jako mávnutím kouzelného proutku pouze změnou svého myšlení. Nevěříte? Tak si stáhněte tento e-book a dozvíte se víc.
E-BOOK V HODNOTĚ 169,-Kč ZDARMA!

E-BOOK

FUNGUJÍCÍ KROKY,

ANEB JAK SPRÁVNĚ VNÍMAT SEBE A SVÉ DĚTI JINAK

O čem pojednává 2. díl e-booku ZDARMA?

 • Zbavme se vědomě 7 hříchů

 • Zbavme se vědomě hřešit slovem

 • Zbavme se vědomě používat slova jako jed, když můžeme použít lék

 • Zbavme se vědomě brát si vše osobně

 • Zbavme se vědomě vytvářet falešné domněnky

 • Zbavme se vědomě dělat věci polovičatě, nebo jen kvůli penězům

 • Zbavme se vědomě stydět se za své city a názory

 E-BOOK V HODNOTĚ 169,-Kč ZDARMA!

E-BOOK

DRUHY OČISTNÝCH METOD

 

O čem pojednávají očistné metod ve 3. dílu e-booku ZDARMA?

 • Léčení pomocí vyššího "JÁ"
 • Harmonizace čaker
 • Andělská terapie
 • Hó oponopono
 • EFT - Emoční Uvolňovací Technika (v překladu)
 • Shamballa
 • Meditace
 • Reiki
 • Regrese do minulých životů
 • Kineziologie One Brain
 • NLP - Neuro-Lingvistické Programování

Tyto očistné metody nám doslova dokáží obrátit život o 180° k lepšímu.

E-BOOK V HODNOTĚ 169,-Kč ZDARMA!

E-BOOK

ZASAĎ MYŠLENKU, SKLIDÍŠ ČIN.
KDYŽ SKLIDÍŠ ČIN, ZASADÍŠ ZVYK.
KDYŽ ZASADÍŠ ZVYK, SKLIDÍŠ OSOBNOST.
ZASAĎ OSOBNOST A SKLIDÍŠ SVŮJ OSUD.

Hledáme-li příčiny špatného rodinného zázemí, špatných vztahů, špatného sebevědomí, návyků či nemocí, měli bychom přestat hledat mimo nás samých. Máme tendence se mstít na všem, jen abychom omluvili naši neznalost základních zásad zdravého způsobu života a měli dost argumentů na naši lenost. Dokud ale neuvidíme pravou příčinu, nepochopíme nic, protože hlavní příčinou jsme my sami. Už Hipokrates říkal, že až 95% nemocí k nám přichází ústy! Psychika pak dokáže udržovat nebo odstraňovat mnohé z nich! Knihu v elektronické podobě si můžete právě teď koupit za velmi výhodnou cenu 242,-Kč včetně DPH 21%. Pokud ovšem rádi držíte v rukách knihu v tištěné podobě, můžete si ji objednat prostřednictvím objednávky na náš email za cenu 347,-Kč včetně DPH 10% i s poštovným a balným.

Cena knihy je 200,-Kč + DPH 21%

E-BOOK

OMALOVÁNKY PRO RADOST

Kreativní tvoření je přirozeně rozvíjející se duch každé lidské bytosti na úrovni bytí. Každý z nás máme stejný mozek, bez rozdílu věku. Když tedy nezasahujeme zbytečně do přirozeného vývoje malých dětí, sami si najdou tu nejlepší cestu pro ně samotné. Jednou z možností, jak propojit jejich svět představivosti a fantazie, na kterou mohou následně navázat na své cestě dalšího poznávání, jsou i tyto omalovánky. Ty se mohou jak vašim dětem, tak i vám stát inspirací, pokud jste přesvědčeni, že bez předlohy byste podobné dílka nevytvořili. Věřte že ano, neboť vše je jen v hlavě a vaše přesvědčení, nízké sebevědomí a strach z nezdaru, vám nedovoluje posunout se o stupínek výš. Věřte, že to dokážete, pokud se proto rozhodnete právě tady a teď. začněte si s obrázky hrát a z omalovánek si klidně vytvořte vlastní pohádkový příběh, který si pak společně doma přečtete. Můžete nám jej klidně i poslat v příloze na email a my jej rádi zveřejníme na našich stránkách jako inspiraci pro ostatní. Přejeme vám hodně štěstí a radosti ve společném tvoření.

Cena knihy je 100,-Kč + DPH 21%

E-BOOK

JAK NA DĚTI "X"

Najděte zde i vy svůj recept jak na to....

Hledáme-li příčiny špatného rodinného zázemí, špatných vztahů, špatného sebevědomí, návyků či nemocí, měli bychom přestat hledat mimo nás samých. Máme tendence se mstít na všem, jen abychom omluvili naši neznalost základních zásad zdravého způsobu života a měli dost argumentů na naši lenost. Dokud ale neuvidíme pravou příčinu, nepochopíme nic, protože hlavní příčinou jsme my sami. Už Hipokrates říkal, že až 95% nemocí k nám přichází ústy! Psychika pak dokáže udržovat nebo odstraňovat mnohé z nich! Pokud ovšem rádi držíte v rukách knihu v tištěné podobě, můžete si ji objednat prostřednictvím objednávky níže.

Cena knihy je 270,-Kč + DPH 10% + poštovné a balné v ČR  v ceně 45,-Kč.

KNIHA V TIŠTĚNÉ PODOBĚ

INFORMACE

Z VYŠŠÍCH DIMENZÍ,

ANEB CESTOU VĚDĚNÍ A POZNÁNÍ 

DÍL 1.

Kniha Vás zavede do světa, který je opředen mnoha mýty a konspiracemi, mezi fyzickou a duchovní stránkou života. Autor se v ní snaží zachytit vše, co nás obklopuje v systému, ve kterém žijeme, co nás neviditelně ovládá, ať už negativně, nebo pozitivně. Celé vyprávění je pojato jako vlastní transformace autora, kterou osobně prošel, aby se na své cestě mohl setkat s dalšími úžasnými a probuzenými bytostmi. Jeho putování vás povede na cestě vědění a poznání od ovládání tohoto světa, až po vyspělé vyšší bytosti, které jsou v kontaktu s naší planetou, aby nás mohli učit a ukazovali směr správné cesty. V tomto poutavém vyprávění máte jedinečnou možnost zjistit, jaká poselství tyto bytosti pro lidstvo prostřednictvím dalších zainteresovaných osob mají, i co máme v našem životě pochopit. Autor sám je přesvědčen, že každá lidská bytost má v sobě ukryt úžasný skrytý potenciál, který jen čeká, až bude probuzen. V knize se zmiňuje i o životě mezi životy, o programování mysli, jak se učit pomocí internetu, jak žít v pravdě a lásce, i jak pomáhat a působit na této planetě vlastním příkladem. Jde o první díl tak jednoduše a přitom velmi výstižně podchyceného pojetí a naplnění našeho smyslu života, že se v této knize najde každý. Po přečtení této knihy věřte, že nic nezůstane beze změny, neboť náš vývoj se rozvíjí neustále na mnoha úrovních, ať už to vnímáme na vědomé či podvědomé úrovni. Žít podle zákonů Vesmíru i zákonů matky přírody, je zde podchycenov plné pravdě. I mnoho přátel v okruhu autora přidali ruku k dílu, aby byla otevřená pomyslná „Pandořina skříňka“,s co největší autentičností tohoto příběhu a vyprávění. Nechť se každá lidská duše po přečtení této knihy probudí a spatří světlo ve svém srdci a lásku, kam jen „třetí oko“ dohlédne.

„Když se distancujete od veškeré negativity a dramat,

pak se ve vašem životě přihodí nádherné věci.“

(Radovan Ondráček)

„Ústům moudrosti mohou naslouchat pouze

uši porozumění.“

(THOVT)

Cena knihy je 300,-Kč + DPH 10% + poštovné a balné v ČR  v ceně 45,-Kč.

KNIHA V TIŠTĚNÉ PODOBĚ

INFORMACE

Z VYŠŠÍCH DIMENZÍ,

ANEB CESTOU VĚDĚNÍ A POZNÁNÍ 

DÍL 2.

V prvním dílu knihy „IZVD“ jste se měli možnost seznámit se světem, který je opředen mnoha mýty a tzv. konspiračními teoriemi, zaměřených na lidské stránky fyzické a duchovní úrovně bytí. Měli jste možnost seznámit se s negativními dopady systému, který vše ovládá a řídí, neboť je nástrojem mocných, pro udržování stáda v ohrádce. Tak jako v minulém díle, tak i ve volném pokračování, které právě držíte v ruce máte jedinečnou možnost seznámit se s novými vzkazy od vyspělých vyšších bytostí, které jsou neustále s námi v kontaktu a snaží se na mnoha úrovních varovat lidstvo před vlastní zhoubou díky nevědomosti. Proto i vědění a poznání, na které se autor s ostatními svými přáteli zaměřuje také v tomto díle, je hlavně o síle naší mysli. Ukáže vám na mnoha příkladech i z vlastního života, jak snadné je stát se obětí temných sil a přivtělujících se bytostí, které nás dokáží nevědomě ovládat, ale i stahovat dolů. Seznámíte se i s technikami NLP, které praktikuje se svými klienty, aby i oni měli šanci posunout se ve svém životě z místa kde jsou, na místo, kde si přejí být. Takovou šanci má každá lidská bytost, pokud se jednou provždy rozhodne vyskočit ze svého začarovaného kruhu, tak jako vy. Každá lidská duše má na zemi v pozemském těle za úkol posouvat se z nižších energií k vyšším a neustále pracovat na svém vývoji. Žít v bezpodmínečné lásce a pravdě nejen k sobě, ale i všem ostatním bytostem, neboť všichni jsme Jeden!!!

„Když se distancujete od veškeré negativity a dramat,

pak se ve vašem životě přihodí nádherné věci.“

(Radovan Ondráček)

„Ústům moudrosti mohou naslouchat pouze

uši porozumění.“

(THOVT)

Cena knihy je 200,-Kč + DPH 10% + poštovné a balné v ČR  v ceně 45,-Kč.

KNIHA V TIŠTĚNÉ PODOBĚ