OBJEDNÁVKA KNIHY

INFORMACE Z VYŠŠÍCH DIMENZÍ, 

ANEB CESTOU VĚDĚNÍ A POZNÁNÍ

DÍL 1.

Vyplňte prosím všechny požadované informace

Vaše osobní informace budou použity výhradně pro potřeby vedení evidence, nebudou použity k jiným účelům ani poskytnuty třetím stranám. Klepnutím na 'ODESLAT' v tomto formuláři prohlašujete, že s tímto souhlasíte.

Bezpodmínečná garance 100% spokojenosti.

Je to velmi jednoduché. Zjistíte-li, že kniha "INFORMACE Z VYŠŠÍCH DIMENZÍ, ANEB CESTOU VĚDĚNÍ A POZNÁNÍ DÍL.1" není inspirativní a zajímavá, pak nám jednoduše napište email a my Vám vrátíme 100% investici, kterou jste do nákupu knihy investoval/a.

Víme, že po prostudování všech 3 dílů e-booků, které jste od nás měli možnost získat ZDARMA.  Je to dáno tím, že fungujeme na nastavený automat, který máme v hlavě. Proto Vám dáváme osobní záruku, že kdykoliv byste se v příštích 30 dnech rozhodli knihu INFORMACE Z VYŠŠÍCH DIMENZÍ, ANEB CESTOU VĚDĚNÍ A POZNÁNÍ DÍL.1 vrátit, protože Vám osobně nic nepřinesla, pouze nám o tom dejte vědět a my vám zpět vyplatíme celých 100% Vaší investice. Jen upozorňujeme, že šíření a kopírování bez souhlasu autora je trestné a podléhá obchodnímu zákonu.

Spokojenost! Jinak peníze zpět.

Bez otázek...

Máte naše slovo. A svého slova si velmi vážíme.

 

Reference

"Radovanovu cestu poznání a vědění sleduji od loňského jara, kdy jsem s ním spolupracoval na článku o výchově dětí. Popisoval v něm z vlastní zkušenosti dětského trenéra i různé příklady přístupů rodičů k dětem, které nefungují, protože jsou ovlivňovány nevědomými programy a vzorci v jejich hlavách. Tyto chybné vzorce přebírá každý z nás, a aniž bychom si to uvědomovali, škodíme jimi sobě i svým dětem, které jimi potom neúmyslně škodí zase svým dětem. A tak to jde z generace na generaci, dokud si to neuvědomíme a něco s tím neuděláme. O tomto opomíjeném, ale velice důležitém tématu je i Radovanova kniha, kterou tímto všem vřele doporučuji.

Milan VIDLÁKvydavatel a šéfredaktor časopisu Šifra