Objednávka

Formulář pro vyplnění potřebných údajů

  • 1
    Co koupí e-knihy JND X získám?
    Získáte doslova a do písmene rodinnou kuchařku na cestě vědění a poznání, která je ověřena praxí a opravdu funguje. Jde o přirozený proces vývoje a tvoření, které je současně i naším posláním. Ať už rodiče přemýšlí, zda něco takového potřebují, či nikoliv, měli by si dovolit představu, že i oni byli jedou dětmi a i oni mají možná ještě dnes své rodiče. I jejich rodiče se snaží možná míchat do jejich výchovy, aby tak předali své dlouholeté nasbírané zkušenosti. Když se nad tím ale zamyslíte, tak si všimnete, že se možná i vám opakují jisté naučené vzorce chování a jednání, kterých se ne a ne zbavit. Jak to změnit?
  • 2
    Co je obsahem e-knihy JND X?
    Obsahem e-knihy JND X je o naučených a nefunkčních vzorcích našeho chování i jednání. Je o dovolení si přijmout i jiné možnosti než ty, jaké jsme převzali od svých rodičů a nevědomě je předáváme dál. Kniha je i o našich nezdravých stravovacích návycích, neboť jak pravil Hipokrates, tak 95% nemocí k nám přichází ústy. Jak se tedy obrnit proti stále se opakujícím nemocem, co vědět a na co si dát hlavně pozor, nebo se raději úplně vyhnout, jsou i témata spojená s léčením chemií a očkováním. Dále v knize najdete i mnoho ukázek s dílny kreativního tvoření, kterou děti doslova zbožňují. Je to cesta pohádkovým světem spojená nejen s odstraněním našich nefunkčních programů v hlavě, ale i přístupu k sobě a svým dětem jinak. E-kniha je doslova o neomezeném tvoření, o probuzení našeho vnitřního potenciálu, o vytváření takových podmínek a vztahů, po kterých toužíme. Proto jsem si jist, že po prostudování této netradiční e-knihy přijdete sami na to, jak dokonale nás ovlivňuje naše mysl, síla slova a tvorba pomocí inspirací. Přeji vám, ať každý z vás v obsahu najde přesně to, co ho na cestě vědění a poznání posune dál. Kniha není o bodových postupech, ani o škatulkování, které vytvořil náš moderní systém. Tato kniha je hlavně o našich vlastních hodnotách, o našem skutečném božství, kterým oplýváme doslova každý, neboť díky těmto zkušenostem se stáváme celistvými. Ať štěstí provází každý váš krok.

Bezpodmínečná garance 100% spokojenosti.

Je to velmi jednoduché. Zjistíte-li, že v e-knize "JAN NA DĚTI X" neNÍ inspirativní, zajímavá a kreativně tvořená, pak nám jednoduše napište email a my Vám vrátíme 100% investici, kterou jste do nákupu knihy investoval/a.

Víme, že po prostudování všech 3 dílů e-booků, které jste od nás měli možnost získat ZDARMA, je tato kniha hlavně o nás všech. I my jsme jednou byli dětmi a i nám se jisté věci při výchově nelíbyli, které dnes nevědomě opakujeme znovu. Je to dáno tím, že fungujeme na nastavený automat, který máme v hlavě. Začnete s dětmi tvořit společně, stejně jako jsem to prožíval já, i moji kolegové, když jsme se nechali inspirovat hlavně svými dětmi. Proto Vám dáváme osobní záruku, že kdykoliv byste se v příštích 30 dnech rozhodli e-knihu JND X vrátit, protože Vám osobně nic nepřinesla, pouze nám o tom dejte vědět a my vám zpět vyplatíme celých 100% Vaší investice. Jen upozorňujeme, že šíření a kopírování bez souhlasu autora je trestné a podléhá obchodnímu zákonu.

Spokojenost! Jinak peníze zpět.

Bez otázek...

Máte naše slovo. A svého slova si velmi vážíme.

 

"Radovanovu cestu poznání a vědění sleduji od loňského jara, kdy jsem s ním spolupracoval na článku o výchově dětí. Popisoval v něm z vlastní zkušenosti dětského trenéra i různé příklady přístupů rodičů k dětem, které nefungují, protože jsou ovlivňovány nevědomými programy a vzorci v jejich hlavách. Tyto chybné vzorce přebírá každý z nás, a aniž bychom si to uvědomovali, škodíme jimi sobě i svým dětem, které jimi potom neúmyslně škodí zase svým dětem. A tak to jde z generace na generaci, dokud si to neuvědomíme a něco s tím neuděláme. O tomto opomíjeném, ale velice důležitém tématu je i Radovanova kniha, kterou tímto všem vřele doporučuji.

Milan VIDLÁKvydavatel a šéfredaktor časopisu Šifra